3,5 % – 2,5 % cashback

PapírnictvíPavlík.cz

V obchodě již není nabízen cashback

3,5 % cashback
První nákup za poslední 3 měsíce


2,5 % cashback
Druhý nákup během 3 měsíců


0 % cashback
3. a další nákup během 3 měsíců


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U PapírnictvíPavlík.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

1 lidí hodnotilo obchod


9
transakcí

21,46 Kč
průměrná získaná částka


PapírnictvíPavlík.cz

PapírnictvíPavlík.cz – školní potřeby, kancelářské potřeby, papírenské zboží. Tradice téměř 27 let! Spolehlivost, atraktivní ceny a osobní přístup!

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?