OTTO-shop.cz

V obchodě již není nabízen cashback

4 % cashback
na všechny objednávky


U OTTO-shop.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

4 lidí hodnotilo obchod


200
transakcí

61,30 Kč
průměrná získaná částka


OTTO-shop.cz

OTTO-shop.cz – chcete oblečení, které podtrhne vaši osobnost? Přední zásilkový prodejce OTTO prodává na své online verzi katalogu módu a domácí potřeby.

Naleznete zde více než milion položek od více než 1000 různých značek, nabízí praktické a hezké domácí potřeby a vybavení, využít můžete atraktivních a praktických zákaznických služeb, nabízí zajímavé věrnostní akce – naleznete zde zkrátka vše, co dělá z nakupování na internetu mimořádný zážitek.

OTTO = móda, obuv, nábytek, bytové doplňky a domácí textil

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?