Microsoft Windows 8 CZ 32-bit (OEM) (WN7-00364)

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE

0,15 % - 3,5 %cashback

Microsoft Windows 8 CZ 32-bit (OEM) (WN7-00364)

2 387 Kč s DPH

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kasa.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 35 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Microsoft Windows 8 CZ 32-bit (OEM) (WN7-00364)

OEM licence, která se váže k zařízení, na kterém byla aktivována. Balení obsahuje instalační DVD. Oproti verzi Windows 7 může zákazník zakoupit samostatně bez HW za níže uvedených podmínek.

Windows 8 je nová verze nejrozšířenější operačního systému na světě. Nově systém poběží i na procesorech ARM, které se používají zejména v tabletch. Windos 8 vychází z velice úspěšného systému Windows, který byl přepracován a uspůsoben pro ovládání na dotykových obrazovkách pomocí gest, ale zároveň byla zachována ergonomie pro ovládání pomocí klávesnice a myši.

Nabídka Start Prvního co si u nového operačního systému všimnete je absence nabídky Start, Programy tak nyní již nebudete hledat pod tlačítkem v rohu obrazovky, ale budou ukryty přímo na úvodní obrazovce v podobě aktivních dlaždic. Ty zobrazují v reálném čase, co se děje na Facebooku a Twitteru, a jaké e-maily vám přišly. Již nikdy nezmeškáte nic Programy lze v úvodní obrazovce přizpůsobit přesně tak, jak potřebujete a jak vám bude nejvíce vyhovovat. Mějte tak nejpoužívanější programy a informace vždy po ruce.

Rychlost Windows 8 je ještě rychlejší než předchozí verze Windows 7. Rychlejší je nejen start zařízení, ale také restartování, vypínání a samotná činnost v systému. Díky nízké harwarové náročnosti lze Windows 8 provozovat i na starých zařízení, které disponují alespoň 2GB operační paměti a 1GHz procesoru.

Aplikace jsou srdcem Windows 8. Z tisíců aplikací si vybere každý. Aplikaci, kterou si koupíte ve Windows Store, můžete používat až na pěti počítačích nebo tabletech s Windows 8.

Připojený do cloudu. Díky propojení Windows 8 s online úložištěm SkyDrive lze jednoduše sdílet dokumenty, fotky a videa na různých zařízeních. Pomocí účtu Microsoft můžete mít během chvilky stejné nastavení Windows 8 na různých zařízeních s tímto systémem.

Vaše soubory a nastavení kdykoli k dispozici. Díky propojení Windows 8 s online úložištěm SkyDrive lze jednoduše sdílet dokumenty, fotky a videa na různých zařízeních. Pomocí účtu Microsoft můžete mít stejné nastavení Windows 8 na různých zařízeních s tímto systémem.

Tři edice Windows 8 Na rozdíl od předchůdce Windows 7, který existoval v 5 provedení (Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimade) bude Windows 8 existovat pouze ve třech verzích: Windows 8, Windows 8 Pro a Windows 8 RT

Windows 8 V základní verzi je primárně určen pro domácnosti a běžné uživatele, kteří nepotřebují šifrovat data či přistupovat do podnikové domény.

Window 8 Pro Obsahují stejné funkce jak základní edice, ale navíc disponují nástroji BitLocker a BitLocker To Go pro šifrování disků, možností bootovaní z vrituálního disku (VHD boot), virtuálním klientem pro Hyper-V, šifrovaným souborovým systémem, skupinovou politikou, přístup do podnikové domény a hostem pro vzdálenou plochu.

Windows 8 RT Budou dodávané pouze spolu s hardwarem od ARM. Zařízení by měla být tenká, lehká a tyto zařízení by měly dosahovat vysokou výdrž na baterii díky optimalizaci systému. Edice RT bude také zahrnovat Microsoft Word, Excel, Power Point a OneNote v provedení optimalizovaném pro dotykové ovládání.

Systémové požadavky Procesor o frekvenci 1 GHz
2 GB RAM
20 GB volného místa na disku
Rozlišení obrazovky 1366 x 768
Grafická karta DirectX® 9 s ovladačem WDDM
Přístup k internetu (může být zpoplatněn
Pro některé funkce je vyžadován účet Microsoft
Sledování filmů na DVD vyžaduje samostatný software na přehrávání
Licence na Windows Media Center je prodávána samostatně

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kasa.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?