1,25 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Omio.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1,25 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Omio.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 13 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Omio.com
+ 1,25 % cashback

Akce  6 dní

1,25 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Omio.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


30
transakcí

25,34 Kč
průměrná získaná částka


Omio.com

Omio.com – je vyhledávač těch nejlepších autobusových, vlakových a leteckých spojení v Evropě. Porovnává železniční a autobusová spojení a také letenky od více než 600 společností, aby vám mohl nabídnout nejrychlejší a nejlevnější cestu.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?