Motoobchod.cz
2,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Motoobchod.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Motoobchod.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 25 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Motoobchod.cz
+ 2,5 % cashback

Akce 6 dní

2,5 % cashback
na všechny objednávky


U Motoobchod.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Motoobchod.cz

Motoobchod.cz – Vše pro Vás a Vaší motorku.

Motoobchod je specialista na moto oblečení a to i v nadměrných velikostech až do velikosti 12XL. V tomto motoshopu najdete exluzivní nabídku zavazadel a motokufrů od značek Givi, Kappa, Shad, Oxford, SW-motech. Dále nabízí širokou nabídku motodoplňků a náhradních dílů.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?