ModniDoplnky.cz

V obchodě již není nabízen cashback

7,5 % cashback
na všechny objednávky


U ModniDoplnky.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

97 lidí hodnotilo obchod


1400
transakcí

57 dní
průměrná doba schválení

79,29 Kč
průměrná získaná částka


ModniDoplnky.cz

ModniDoplnky.cz nabízí více než 16 000 módních doplňků jako jsou značkové kabelky, zavazadla a batohy, peněženky, pouzdra, luxusní psací potřeby, deštníky, hodinky a šperky.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?