• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Yamaha TF5

Digitální mixážní pult

 Řada digitálních mixpultů YAMAHA TF SERIES sdružuje moderní konzole s dotekovým ovládáním a přímočarým přístupem k mixu. Dotekové ovládání Touch Flow Operation spolu s jednotlačítkoými kompresory a ekvalizéry výrazně urychlují práci, k dispozici je také řada presetů pro mikrofony známých značek nebo automatický mix, který oceníte například při zvučení konferencí. Samozřejmostí je vynikající zvuk i poctivá konstrukce. Série obsahuje standardní konzole v několika variantách i rackovou verzi.

Yamaha TF-5 je největším mixážním pultem této série. Nabízí 33 motorizovaných faderů, 32 analogových vstupů a 16 analogových výstupů. Nechybí také expanzní slot pro kartu NY64-D.

Dotekové ovládání Touch Flow Operation dostane jednotlivé parametry přímo pod konečky vašich prstů a výrazně zefektivní práci nejen při nastavování ekvalizace. Pomocí otočného ovladače pak veškeré hodnoty přesně doladíte.

Klíčovými ingrediencemi pro zkrocení zvuku jsou kompresor a ekvalizér. V tomto případě lze obojí nastavit pomocí stisknutí jednoho tlačítka a rychle tak vytvořit základní mix k následnému doladění. Velkým pomocníkem je také funkce GainFinder, která nastaví automatický gain na základě analýzy vstupního signálu.

Další vynikající funkcí, která méně zkušeným zvukařům pomůže a profesionálům ušetří spoustu cenných minut je sada presetů QuickPro Presets. Ty byly vyvinuty přímo s výrobci mikrofonů jako Shure, Audio-Technica, Sennheiser nebo Ultimate Ears. V pultech najdete na 100 presetů, které obsáhnou vše od bicích po vokály.

Pro uložení a rychlé vyvolání vlastního nastavení jsou k dispozici banky A a B, každá se 100 sloty. Několik scén je už továrně předprogramovaných a přehledné je řazení podle hudebního žánru nebo typu akce.

U moderních mixážních pultů je ovládání pomocí aplikace již samozřejmostí a v tomto případě je jich na výběr hned několik. TF Editor pro Mac a PC umožňuje offline nastavení veškerých parametrů z pohodlí počítače, TF StageMix pak umožňuje i online bezdrátové ovládání pomocí PC nebo tabletu. Umělci mohou využít aplikaci MonitorMix pro nastavení odposlechových poměrů přímo ze svého telefonu. Uživatelské rozhraní si také můžete přizpůsobit pomocí aplikací ProVisionare Touch a ProVisionare Control.

Mezi dalšími funkcemi najdete jednotku s osmi efekty, USB zvukovou kartu 34/34, Dan Dugan Automatic mixer, který automaticky rovná hladiny při zapojení více mirkofonů, D-PRE předzesilovače s velmi transparentní odezvou nebo výstupy s nastavitelným zpožděním pro kompenzaci vzdálených reproduktorů.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?