• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

LD systems VIBZ 12 DC

Analogový mixážní pult

 Série mixážních pultů VIBZ od německé firmy LD Systems nabízí vše od kompaktních zařízení vhodných pro komorní akce až po zcela profesionální řešení. Vybrané modely disponují digitální efektovou jednotkou i zabudovaným compressorem. Všechny pulty mají symetrické XLR/TRS vstupy, RCA vstup pro pouštění podkladů a jiných externích zdrojů, ekvalizér a efektovou smyčku. To vše při frekvenčním rozsahu 10 Hz – 45 kHz. Vyberte si model, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

VIBZ 12 DC nabízí 6 mikrofonních vstupů s kvalitními předzesilovači, mono kompatibilní stereo linkové vstupy, compressor s plynulým nastavením na prvních čtyřech kanálech, čtveřici insertních vstupů a 100 digitálních efektů. Díky tomu jde o velmi flexibilní pult vhodný pro živé zvučení i nahrávání.

Zvuk lze dobarvit pomocí třípásmových korekcí a nechybí ani low cut filtr pro ořez nežádoucích nízkých frekvencí. Kanály 9/10 a 11/12 pro připojení externího přehrávače umožňují zapojení pomocí jacků i RCA konektorů a úpravu zvuku pomocí korekcí basů a výšek.

Master sekce nabízí, profesionální XLR symetrické výstupy, dvě efektové smyčky, skupinový výstup, výstup pro odposlechy, sluchátka a nahrávací zařízení.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?