• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Shure MV88+

Mikrofon pro iPhone/iPod/iPad/Android

 Shure MV88+ je sestava na pořízení profesionálního audiovizuálního záznamu, je členem rodiny revolučních výrobků řady MOTIV, ty byly vyvinuty speciálně pro zaříení iOS a umožnují vám pořizovat audio záznam ve studiové kvalitě kdekoli si vzpomenete, protože "svět je vašim nahrávacím studiem". Sestava je vhodná pro všechny nadšence do sociálních sití, vlogery, hudebníky a cestovatele, kteří potřebují krystalicky čistý audio signál doplněný jasným a barevným obrazem. Hlavními komponenty sady jsou stereo kondenzátorový mikrofon a robustní stojánek.

Profesionální kondenzátorový mikrofon obsahuje dvě mikrofonní kapsule, první má charakteristiku kardioidy a druhá snímá levý/pravý signál. Mobilní zařízení připojíte k mikrofonu prostřednictvím USB (C) - Lightning kabelu, pro maximální odposlech potom využijete sluchátkový výstup. Mikrofon můžete spravovat v aplikaci MOTIV App, kde si zvolíte charakteristiku snímání zvukového signálu. Vybrat si můžete z pěti možných DSP přednastavených presetů, dále můžete oříznout nízké frekvence nebo upravit snímaný signál ekvalizérem, limitérem a kompresorem. Zvukový záznam pořídíte ve formátu WAV o kvalitě 24bit/48kHz. Aplikace je zcela zdarma a správné nastavení vám urychlí proces postprodukce až o několik hodin. Pro kvalitní video záznam potom stahujte aplikaci MV88 PLUS Video, která nabízí široké možnosti nastavení a intuitivní ovládání pro snadné natáčení vašich videí.

Stabilní trojnožkový stojánek je vyroben z oceli, můžete ho umístit na stůl nebo držet v ruce, váš obraz bude vždy ostrý a jasný. Součástí balení je i univerzální držák mobilních telefonů, držák mikrofonu, voděodolný obal, protivětrný kryt a dva USB kabel na propojení vašeho zařízení s mikrofonem.

Shure MV88+ je kompatibilní s iOS a Android zařízením, kompletní seznam naleznete zde:https://www.shure.com/americas/mv88-compatibility-chart

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?