Shure MV88+

Shure
5 620 CZK
Cashback 0,75 %

Mikrofon pro iPhone/iPod/iPad/Android

 Shure MV88+ je sestava na pořízení profesionálního audiovizuálního záznamu, je členem rodiny revolučních výrobků řady MOTIV, ty byly vyvinuty speciálně pro zaříení iOS a umožnují vám pořizovat audio záznam ve studiové kvalitě kdekoli si vzpomenete, protože "svět je vašim nahrávacím studiem". Sestava je vhodná pro všechny nadšence do sociálních sití, vlogery, hudebníky a cestovatele, kteří potřebují krystalicky čistý audio signál doplněný jasným a barevným obrazem. Hlavními komponenty sady jsou stereo kondenzátorový mikrofon a robustní stojánek.

Profesionální kondenzátorový mikrofon obsahuje dvě mikrofonní kapsule, první má charakteristiku kardioidy a druhá snímá levý/pravý signál. Mobilní zařízení připojíte k mikrofonu prostřednictvím USB (C) - Lightning kabelu, pro maximální odposlech potom využijete sluchátkový výstup. Mikrofon můžete spravovat v aplikaci MOTIV App, kde si zvolíte charakteristiku snímání zvukového signálu. Vybrat si můžete z pěti možných DSP přednastavených presetů, dále můžete oříznout nízké frekvence nebo upravit snímaný signál ekvalizérem, limitérem a kompresorem. Zvukový záznam pořídíte ve formátu WAV o kvalitě 24bit/48kHz. Aplikace je zcela zdarma a správné nastavení vám urychlí proces postprodukce až o několik hodin. Pro kvalitní video záznam potom stahujte aplikaci MV88 PLUS Video, která nabízí široké možnosti nastavení a intuitivní ovládání pro snadné natáčení vašich videí.

Stabilní trojnožkový stojánek je vyroben z oceli, můžete ho umístit na stůl nebo držet v ruce, váš obraz bude vždy ostrý a jasný. Součástí balení je i univerzální držák mobilních telefonů, držák mikrofonu, voděodolný obal, protivětrný kryt a dva USB kabel na propojení vašeho zařízení s mikrofonem.

Shure MV88+ je kompatibilní s iOS a Android zařízením, kompletní seznam naleznete zde:https://www.shure.com/americas/mv88-compatibility-chart

!!!Při koupi MV88+ Video Kit, MV51,MV88 a MV5 získáte dvouměsíční licenci softwaru Adobe Premiere Rush. Akce je platná do 31.12. 2020!!!
Více informací o akci: https://www.shure.com/en-US/performance-production/adobeKytary.cz – nejlepší prodejce hudebních nástrojů v ČR, který získal ocenění Shop Roku 2013.

Svět hudebních nástrojů, toto hlásá podnadpis internetové obchodu kytary.cz. Ráj pro všechny hudební nadšence a hudebníky. Přehledné a velice zajímavě řešené menu vás bude bavit. V nabídce naleznete klasické kytary, baskytary, bicí, klávesy, dechy a smyčce (harmoniky, flétny, housle, kontrabasy, akordeony a příslušenství pro tyto nástroje), dále zde najdete reproduktory, zesilovače, ozvučovací soustavy, mixážní pulty, sluchátka, LED efekty, DMX ovládání, inteligentní světla, UV technika, veškerá DJ technika, pomocníky pro zpěváky, notové stojany, zpěvníky, knihy hudební nauka a mnoho dalšího. Internetový obchod pro nejlepší koncert, který budete pořádat. Pro více informací zavolejte zdarma na zákaznickou linku, kde vám vyškolený pracovník zodpoví všechny vaše otázky. Jestliže si objednáte zboží nad 3000 Kč, budete mít dopravu zdarma. Osobní odběr je možný a je také zdarma. Pokud si objednáte zboží do 17 hodin, budete je mít doma již druhý den. Opravdu expres doručení. Kytary.cz nejlepší volba pro vaši kapelu.


Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?