Sennheiser e 614

Sennheiser
4 590 CZK
Skladem | Cashback 0,75 %

Kondenzátorový mikrofon

 Superkardioidní kondenzátorový nástrojový mikrofon s miniaturními rozměry e 614 je určen zejména pro snímání bubnů, perkusí a overheadů, pro dechové a smyčcové nástroje.

Díky superkardioidní charakteristice dobře odděluje zvuk ze snímané oblasti od zvuku ostatních nástrojů při použití na scéně i ve studiu. Nízké tranzientní zkreslení a vynikající hodnota přípustného maximálního akustického tlaku zaručují přirozený zvuk v celém spektruKytary.cz – nejlepší prodejce hudebních nástrojů v ČR, který získal ocenění Shop Roku 2013.

Svět hudebních nástrojů, toto hlásá podnadpis internetové obchodu kytary.cz. Ráj pro všechny hudební nadšence a hudebníky. Přehledné a velice zajímavě řešené menu vás bude bavit. V nabídce naleznete klasické kytary, baskytary, bicí, klávesy, dechy a smyčce (harmoniky, flétny, housle, kontrabasy, akordeony a příslušenství pro tyto nástroje), dále zde najdete reproduktory, zesilovače, ozvučovací soustavy, mixážní pulty, sluchátka, LED efekty, DMX ovládání, inteligentní světla, UV technika, veškerá DJ technika, pomocníky pro zpěváky, notové stojany, zpěvníky, knihy hudební nauka a mnoho dalšího. Internetový obchod pro nejlepší koncert, který budete pořádat. Pro více informací zavolejte zdarma na zákaznickou linku, kde vám vyškolený pracovník zodpoví všechny vaše otázky. Jestliže si objednáte zboží nad 3000 Kč, budete mít dopravu zdarma. Osobní odběr je možný a je také zdarma. Pokud si objednáte zboží do 17 hodin, budete je mít doma již druhý den. Opravdu expres doručení. Kytary.cz nejlepší volba pro vaši kapelu.


Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?