Apogee MiC Plus

Apogee
6 010 CZK
Skladem | Cashback 0,75 %

USB kondenzátorový mikrofon

 Apogee MiC+ je kondenzátorový USB mikrofon, s kterým snadno pořídíte profesionální nahrávky v kvalitě až 96Khz/24-bit (tedy více než CD kvalita). Stačí ho pouze připojit k iPadu, iPhone, iPod touch nebo k počítačům Mac a PC.

Mikrofon má kardioidní směrovou charakteristiku, která je vhodná na detailní snímání vokálů, mluveného slova, akustických nástrojů nebo perkusí. Konektor pro sluchátka a ovladač Blend pak umožňuje monitoring bez jakéhokoliv zpoždění.

Míru vstupního signálu lze nastavit pomocí ovladače gainu, před nežádoucím zkreslením vás ochrání tři LED diody s indikací clipu.

V balení se nachází vše, co budete k bezproblémovému nahrávání potřebovat, tedy kabel Lightning, USB kabel typu B a C, stolní stojánek i adaptér pro přichycení k běžnému mikrofonnímu stojanu.Kytary.cz – nejlepší prodejce hudebních nástrojů v ČR, který získal ocenění Shop Roku 2013.

Svět hudebních nástrojů, toto hlásá podnadpis internetové obchodu kytary.cz. Ráj pro všechny hudební nadšence a hudebníky. Přehledné a velice zajímavě řešené menu vás bude bavit. V nabídce naleznete klasické kytary, baskytary, bicí, klávesy, dechy a smyčce (harmoniky, flétny, housle, kontrabasy, akordeony a příslušenství pro tyto nástroje), dále zde najdete reproduktory, zesilovače, ozvučovací soustavy, mixážní pulty, sluchátka, LED efekty, DMX ovládání, inteligentní světla, UV technika, veškerá DJ technika, pomocníky pro zpěváky, notové stojany, zpěvníky, knihy hudební nauka a mnoho dalšího. Internetový obchod pro nejlepší koncert, který budete pořádat. Pro více informací zavolejte zdarma na zákaznickou linku, kde vám vyškolený pracovník zodpoví všechny vaše otázky. Jestliže si objednáte zboží nad 3000 Kč, budete mít dopravu zdarma. Osobní odběr je možný a je také zdarma. Pokud si objednáte zboží do 17 hodin, budete je mít doma již druhý den. Opravdu expres doručení. Kytary.cz nejlepší volba pro vaši kapelu.


Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?