Masiv24.cz

V obchodě již není nabízen cashback

4 % cashback
Nákup nezlevněného zboží


1,5 % cashback
Nákup zlevněného zboží


U Masiv24.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Masiv24.cz

Masiv24.cz – nejširší nabídka masivního nábytku v České republice. Více jak 2 000 produktů, z kterých můžete čerpat inspiraci pro vaše bydlení.

Na Masiv24.cz najdete širokou nabídku produktů z masivu, z nichž můžete čerpat inspirace pro vaše bydlení. Nabídka obsahuje různorodý nábytek v nejvyšší kvalitě a ve stylu, který se vám líbí.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?