MandMDirect.com
až 3,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

MandMDirect.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na MandMDirect.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 35 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na MandMDirect.com
+ až 3,5 % cashback

Akce 6 dní

1 % cashback
Pro zákazníky s existujícím účtem na MandMDirect.com


3,5 % cashback
Pro nové zákazníky MandMDirect.com


1 % cashback pro zákazníky s existujícím účtem na MandMDirect.com
3.5 % cashback pro nové zákazníky MandMDirect.com

U MandMDirect.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


200
transakcí

59 dní
průměrná doba schválení

38,67 Kč
průměrná získaná částka


MandMDirect.com

Ušetřete až 75% za oblíbené módní a sportovní značky. Timberland, Adidas, Diesel, Bench a další. Značkové oblečení pro ženy, muže i děti. Poštovné €6.99.

Značkové oblečení v jednom obchodě. Boty, kalhoty, trička, bundy, ale i plavky nebo večerní šaty, to všechno nabízí internetový obchod MandMdirect.com. Objednávejte v pohodlí svého domova vaše oblíbené značky za příznivou cenu odpovídající kamenným obchodům. Obchod vám však nabízí ještě mnohem víc. Akční balíčky nebo slevy na vybrané výrobky, objednávat můžete 24 hodin 7 dní v týdnu. Pokud si objednáte standardní dodávku, zaplatíte jen 3,99 liber a na svoje zboží se můžete těšit již za 3-5 dní. Nákup nad 50 liber s donáškou zdarma.

Tabulka velikostí odpovídá klasickým evropským rozměrům. Zkušenosti s tímto obchodem jsou velice kladné. Případná reklamace je samozřejmě také možná. Reklamující zboží odešlete na adresu, která je uvedená na stránkách obchodu. Ceny oblečení jsou velice příjemné a kvalita je na 100% zachována. Pro všechny sportovní nadšence máme skvělou zprávu, rubrika sport vám nabízí kvalitní oblečení, které je vhodné pro všechny druhy sportu.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?