Mall.cz
až 4 % cashback
V obchodě není dočasně nabízen cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Mall.cz

V obchodě není dočasně nabízen cashback

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Mall.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

4 % cashback
Značkové oblečení


3 % cashback
Sportovní a outdoorové vybavení, Cyklistické vybavení, Sportovní oblečení


2,5 % cashback
Chovatelské potřeby, Domácnost a styl, Zdraví a krása


1,5 % cashback
Malá bílá technika, Dům a zahrada, Hračky


1 % cashback
Audiotechnika, Péče o dítě, FMCG - rychloobrátkové spotřební zboží


0,5 % cashback
Velká bílá technika, Foto technika


0,25 % cashback
Videotechnika, Mobilní a komunikační technika, PC technika


Výše odměny závisí na kategorii, do které zakoupené zboží spadá. V případě, kdy je možné některé zboží ze sortimentu považovat za patřící do více kategorií, rozhoduje o kategorii a tím i výši odměny vždy obchod Mall.cz.
Cashback není připisován za nákup zboží a z kategorií, u kterých je na Mall.cz uvedeno, že se jedná o Partnerský prodej (Knihy, Pneumatiky, Hudební nástroje, Nábytek, matrace, Zážitkové poukazy, Šperky...).

U Mall.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

225 lidí hodnotilo obchod


10000
transakcí

29,20 Kč
průměrná získaná částka


Mall.cz

MALL.CZ - internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, pc a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl.

Internetový obchod Mall.cz asi nemusím nijak dlouho představovat. Jedná se o velice známý obchod se širokou nabídkou zboží. Každý den je přidáváno na stránky mnoho a mnoho nového zboží. Mall.cz hraje na nejznámější období roku a to jsou Vánoce, Velikonoce, svátky a narozeniny. Pro takováto období si pro vás připravuje akční nabídky, slevy na vybrané výrobky a hlavně slevy pro každého individuálně. Devět kategorií je skvěle řazeno a vy tak budete mít více času na jednotlivé zboží, protože to své hned najdete. Pokud nemáte představu o dárku, Mall.cz si pro vás připravil jednoduchou sekci, kde jsou ty nejzajímavější dárky přímo pro vás. Spotřebiče a domácnost, Elektronika a počítače; Hobby, zahrada a zvířata; Krása, zdraví a drogerie; Hračky, děti a péče o dítě; Oblečení, obuv a hodinky; Sport a outdoor; Auto-moto; Knihy; PC hry a zábava – toto jsou všechny sekce, které Mall.cz nabízí. Neříkejte, že si zde nevyberete. Levná doprava a ochotná zákaznická podpora hraje jistě prim.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?