Kamenné lékárny i eshop  DrMax.cz jsou v České republice provozovány společností  Česká lékárna holding . Ta je pak vlastněná investiční skupinou Penta Investments. Lékárny s názvem Dr.Max najdete kromě ČR i na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku. Několik lékáren Dr.Max bylo dokonce otevřeno i v Itálii. 

Lékárny Dr.Max jsou momentálně největší lékárenskou sítí u nás, když mají už více než 450 poboček, z nichž více než polovina se nachází v obchodních centrech. Narazit tak na někoho, kdo by o značce Dr.Max nikdy neslyšel, je dnes už spíše výjimkou. 

Kromě lékáren či eshopu je Dr.Max prostřednictvím sesterské společnosti Dr.Max Pharma i největším tuzemským výrobcem lékárenského sortimentu ve volném prodeji. Program vlastní značky rozvíjí Dr.Max už od roku 2011, přičemž dnes už existují stovky léků, doplňků stravy, zdravotnických pomůcek a řada dalších druhů produktů s označením  Dr.Max. Výrobky značky Dr.Max jsou přitom dostupné pouze a jen v síti lékáren Dr.Max a také na eshopu DrMax.cz.

Nabídka DrMax.cz - kompletní sortiment i zaměření na vlastní značku

Jak jsme zmínili výše, nabízí DrMax.cz exkluzivně produkty vlastní značky a výroby. Kromě toho zde ale najdete opravdu širokou nabídku nejen lékárenských produktů.  Nabídka volně dostupných léků všech druhů samozřejmě hraje prim, ale kromě toho zde naleznete i různé doplňky stravy, potřeby pro děti, kosmetiku, drogerii, zdravou výživu, různé druhy zdravotnických potřeb, například i roušky či respirátory a překvapivě i chovatelské potřeby či krmiva pro zvířata.

Léků a jiných druhů zboží je na DrMax.cz opravdu velké množství, více než 10.000 položek. Čím větší nabídka eshopu, tím důležitější je samozřejmě jeho navigace a přehlednost. Tady z našeho pohledu ale není co vytknout. Zboží je členěno do logických a kategorií a podkategorií, takže není problém se v pár krocích proklikat ke konkrétnímu zboží. Lepší je ale použít vyhledávání na webu, to nabízí propracovaný našeptávač, který vám kromě prolinku na zboží ukáže rovnou v našeptávači  i informaci, zda je zboží skladem, jeho cenu či výši slevy. Tady rozhodně dáváme "za jedna".

Pokud jsme chválili přehlednost eshopu a našeptávač, pak u detailu produktu musíme ve chválení pokračovat. Klíčové slovo je zde jednoduchost. O produktu se dozvíte vše důležité, přičemž ty nejdůležitější informace, jako je skladová dostupnost, cena či sleva,  jsou nahoře a dostatečně výrazné. Zbytek informací, kam patří popis produktu, příbalový leták či souvisejí léky a produkty jsou na stránce též uvedeny.

Recenze a zkušenosti s DrMax.cz - kromě dodacích lhůt samá chvála

DrMax.cz se chlubí, že v roce 2018 přesáhl počet objednávek na eshopu hranici  jednoho milionu.  Uživatelských zkušeností a recenzí tak na internetu najdete obrovské množství. Řadu užitečných hodnocení DrMax.cz uživateli najdete i na Refundo.cz. 

Nutno říct, že uživatelé hodnotí DrMax.cz velmi kladně. Jediné výtky občas směřují k dodacím lhůtám. Na druhou stranu tato připomínka (u eshopů různých typů opravdu častá), je v době koronavirové pandemie u lékáren celkem pochopitelná. Množství zákazníků nakupujících v online lékárnách totiž aktuálně láme rekordy.

Co uživatelé velmi chválí je přehlednost eshopu a především možnost si léky zarezervovat a vyzvednout zdarma v síti kamenných lékáren Dr.Max. Nemusíte tak do lékárny jít "naslepo" a riskovat, že léky tam nebudou k dispozici. Důležité je vědět, že pokud na eshopu nakoupíte za více než 1000 Kč, pak máte dopravu zcela zdarma. U menších objednávek musíte počítat s cenou za dopravu ve výši 79 Kč.

Slevové akce a slevové kódy DrMax.cz

Slevových akcí a nabídek má DrMax.cz celou řadu. Jejich přehled najdete v menu obchodu označený červenou barvou. Z těch nejčastějších lze vybrat 1+1 navíc, 3 za cenu 2 či různé speciální nabídky či výprodeje. Seznam slevových akcí a nabídek DrMax.cz najdete i na Refundo.cz.

Zaregistrováním na DrMax.cz získáte Kartu výhod DrMax. K této kartě se váže řada výhod a benefitů. Mezi ty nejdůležitější patří individuální slevové kupóny, doprava zdarma pro přihlášené, lékařská konzultace 2x ročně zdarma či slevy až 50 %. Kompletní seznam výhod nejdete zde.

Za nákupy na DrMax.cz můžete ušetřit i díky cashbacku.

DrMax.cz – cashback až 5 % zpět na váš účet

Cashback je moderní způsob nakupování na internetu. Pokud nakoupíte na DrMax.cz proklikem přes Refundo.cz, můžete získat až 5 % z každého vašeho nákupu zpět na účet. Například loni získali nakupováním přes Refundo.cz někteří uživatelé téměř 30.000 korun za rok. Zajímá vás, jak cashback funguje, prohlédněte si naše video níže. Je to velmi jednoduché a navíc můžete ušetřit nakupováním nejen na DrMax.cz, ale i na dalších více než 1000 obchodech.