On-line lékáren je u nás celá řada, kromě Pilulka.cz mezi ty nejznámější  patří i DrMax.cz,  BENU.cz či Lékárna.cz. Nakupování léků on-line získává v posledních letech stále více na popularitě a zásluhu na tom nemá jen aktuální pandemie Covid-19 a s ní spojená omezení pohybu či nákupů. Nákupem v on-line lékárně můžete i významně ušetřit. Jednak nabízí eshopy s léky různé slevové akce a kupóny, ale také můžete využít cashback. Ten v případě Refundo.cz činí na nákupy u Pilulka.cz až 5 % z ceny nákupu.

Eshopy Pilulka.cz jsou provozovány společností Pilulka Lékárny a.s., což je jedna z největších farmaceuticko-lékárenských skupin v České republice a na Slovensku založená  Petrem a Martinem Kasovými. Společnost kromě eshopu provozuje i vlastní kamenné lékárny. V červnu 2020 bylo v České republice 146 Pilulka Lékáren. 

Nabídka Pilulka.cz - nejen léky, ale i kosmetika, elektronika či drogerie

Pilulka.cz, jak již název obchodu napovídá, je zaměřena na prodej volně dostupných léků. Nabídka eshopu je ale daleko širší. Najdete zde i doplňky stravy, potřeby pro děti - kočárky, autosedačky, dětskou výživu, kosmetiku, drogerii, sportovní výživu a techniku, potraviny a potravinové doplňky, různé zdravotnické potřeby (roušky, respirátory), různé typy elektroniky či dokonce různé erotické potřeby.

Různých druhů zboží je na Pilulka.cz opravdu hodně. Vše je členěno do přehledných kategorií, které se dále člení na další podkategorie dle typu nemoci či druhu zboží. Nabídka produktů je paradoxně tak široká, že pro méně zkušené uživatele není problém se v ní snadno ztratit. Lze tedy určitě doporučit využít vyhledávání na webu. To je umístěno v hlavičce hned vedle loga obchodu a nabízí propracovaný našeptávač, který vám kromě konkrétního produktu či léku nabídne i kategorie, značky či produktové řady.

Na výbornou pak ale musíme hodnotit detail konkrétního produktu. Dozvíte se zde opravdu vše důležité. Popis produktu, u léku i dávkování a důležitá upozornění či jiné významné informace z příbalového letáku. Rovněž je zde informace o skladových zásobách a termínu doručení.  To může být velmi rychlé. Pilulka.cz totiž zavedla jako první lékárna v České republice dovoz léčiv v den objednání. Dále je zde hodnocení produktu zákazníky či informace o slevách na daný produkt či lék. Nechybí ani doporučení na podobné léky.

Recenze a zkušenosti s Pilulka.cz - pokud výtka, tak jen k dodacím lhůtám

Na internetu lze nalézt opravdu hodně informací a zkušeností zákazníků s Pilulka.cz. Jen na Refundo.cz obchod hodnotilo už téměř 140 uživatelů. Pokud se pročítáte recenzemi, převládá ve velké míře spokojenost. Není divu, eshop patří k leaderům v oblasti online prodeje léků u nás i na Slovensku hlídá si svou pověst a solidnost.

Pokud někam směřují výtky, tak jen k přehlednosti obchodu. Vzhledem k množství sortimentu to ale lze očekávat. a především k dodacím lhůtám. Ty se ale týkají jen některých, v určitých časech s dostupností problematických, léků.

Velmi často zákazníci chválí zákaznický přístup, bohatý sortiment a rovněž fakt, že Pilulka.cz nabízí mnoho slevových akcí a zajímavých bonusů. Největším bonusem je možnost vyzvednutí zboží v kamenných lékárnách či jiných výdejních místech. Těch je už více než 1200 po celé ČR.

Slevové akce a slevové kódy Pilulka.cz

Hlavním zákaznickým programem Pilulka.cz je jeho Pilulka Klub. Abyste se stali jeho členy, musíte se na Pilulka.cz zaregistrovat. Pak už jen na svůj účet sbíráte body za nákupy, a to v online i kamenných lékárnách. Kolik bodů za nákup získáte zjistíte u každého produktu. Tyto body lze pak použít na nákup dalších léků či produktů.

Kromě to nabízí Pilulka.cz i mnoho dalších slev a slevových kódů. Ty se týkají jednak jednotlivých produktů a léků, ale někdy i výrobců či celých kategorií či podkategorií zboží. Přehled všech slevových akcí Pilulka.cz najdete na Refundo.cz.

V neposlední řadě lze za nákupy na Pilulka.cz ušetřit díky cashbacku.

Pilulka.cz – cashback až 5 % na všechny nákupy zpět na váš účet

Cashback je moderní způsob nakupování na internetu. Pokud nakoupíte na Pilulka.cz proklikem přes Refundo.cz, můžete získat až 5 % z každého vašeho nákupu zpět na účet. Například loni získali nakupováním přes Refundo.cz někteří uživatelé téměř 30.000 korun za rok. Zajímá vás, jak cashback funguje, prohlédněte si naše video níže. Je to velmi jednoduché a navíc můžete ušetřit nakupováním nejen na Pilulka.cz, ale i na dalších více než 1000 obchodech.