Prodejní slevová akce Nákupy OnaDnes poprvé proběhla už v březnu roku 20210. Jelikož byla akce velmi úspěšná, tak hned na podzim 2010 proběhlo její druhé prodejní kolo. Od té doby jsou Nákupy OnaDnes pořádány vždy dvakrát ročně, a to vždy v jarním a podzimním termínu. Nyní tu máme jarní Nákupy OnaDnes a s nimi i slevové kupóny do desítek zajímavých obchodů.

Kdy probíhají  Nákupy OnaDnes 2021 jak získat slevové kupóny

Jarní Nákupy OnaDnes 2021 probíhají v termínu od 17. do 25. května 2021 a výše slevy, kterou můžete získat se pohybuje od 15 až do 50 %. Pokud navíc uplatníte i cashback od Refundo.cz, bude váš nákup ještě výhodnější. 

K uplatnění slevy v zapojených e-shopech a kamenných prodejnách musíte získat slevové kupóny. Ty lze získat několika způsoby.

Slevovou knížku s kupóny v akci Nákupy OnaDnes najdete v:

  • časopisu Žena a život vydaného dne 12.5.
  • magazínu OnaDnes ze 17.5.
  • magazínu DNES+TV z 20.5.
  • aplikaci Portmonka, kde se slevové kupóny začnou zobrazovat 18.5.

Jaké obchody jsou do akce Nákupy OnaDnes zapojeny

V rámci akce Nákupy OnaDnes pořádané na jaře 2021 můžete získat slevy ve více než 150 kamenných prodejnách a e-shopech. Zapojené e-shopy a prodejny přitom patří k těm nejznámějším a nejoblíbenějším u nás. 

Přestože je OnaDnes primárně dámským magazínem, tak kromě oblečení můžete v rámci akce Nákupy OnaDnes nakoupit i řadu jiných typů zboží, elektronikou počínaje, přes potřeby pro domácnost a pro kutil, hračky či knihy až po Keto dietu.

Výše slevy se pak pohybuje od 15 % až po 50 %, záleží na konkrétním obchodu. Některé obchody rovněž dávají slevu v procentech, jiné připíší za nákup konkrétní částku.

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější obchody a slevy z akce Nákupy OnaDnes:

Modivo.cz – e-shop s širokou škálou nejlepších značek prémiového oblečení. Sleva až 30 % na nezlevněné produkty.
Aboutyou.cz – známý e-shop s oblečením a doplňky. Sleva 10 % platí i na zlevněné zboží. Minimální hodnota objednávky je 2000 Kč.
Answear.cz - internetový obchod s oblečením a doplňky. Sleva 20% na nezlevněné a 10% na zlevněné zboží. Sleva platí na celý sortiment kromě vybraných značek.

Trenýrkárna.cz – největší e-shop s pánským spodním prádlem v ČR. Sleva 23 % úplně na vše včetně zlevněného zboží. Slevu lze využít i v e-shopu www.trenyrkarna.cz a ke každé objednávce si navíc můžete vybrat dárek zdarma.
eObuv.cz - e-shop s obuví a doplňky k obuvi. Sleva až 30 % na nezlevněné produkty. 
CCC – kamenné prodejny a eshop s obuví, kabelkami a dalšími doplňky. Sleva 25 % na nezlevněné produkty. Slevy nelze sčítat ani jinak kombinovat a platí pouze na e-shopu.

decoDoma.cz – obchod s trendy, životním stylem a doplňky do domácnosti. Sleva 20 % na vše a poštovné zdarma. Platí při nákupu nad 1 500 Kč. Slevu můžete využít na eshopu i v kamenných prodejnách.
Kärcher.cz – vysokotlaké čističe, průmyslové vysavače, komunální, zametací, podlahové mycí stroje. Slevu 20 % lze uplatnit na kompletní sortiment zboží řady Home & Garden. Sleva neplatí na akční a již zlevněné produkty a řadu Professional. Platí v e-shopu i prodejnách Kärcher Center.
NanoSpace.cz – Lůžkoviny pro alergiky a české nano výrobky včetně roušek a respirátorů. Slevu 20 % na kompletní nabídku, včetně protiroztočových lůžkovin, nano respirátorů, nano roušek a antivirových šátků. 

KetoDiet.cz – česká proteinová dieta. Sleva 20 % platí na všechny produkty zakoupené v e-shopu KetoDiet. 1653
KetoFit.cz – účinná dieta stvořena výhradně pro ženy. Sleva 25 % platí na kompletní sortiment proteinových jídel KetoFit pro keto hubnutí, sport a celou rodinu. 1426
MyKETO.cz - účinná dieta s výsledky.  Sleva  20% a doprava zdarma od 1 500 Kč. Sleva je platná pro všechno zboží na e-shopu, kromě výhodných dietních balíčků, dárkových balíčků a testovacích proužků KetoPhan. 2071

Získejte ještě větší slevu s cashbackem od Refundo.cz

Pokud slevy získané v rámci akce Nákupy OnaDnes zkombinujete s cashbackem získaným od Refundo.cz budou vaše nákupy nejvýhodnější. Díky cashbacku vám totiž Refundo.cz vyplatí část peněz za nákupy na vašich oblíbených obchodech zpět na účet. Stačí se jen zaregistrovat a na oblíbený obchod přejít proklikem z Refundo.cz. Přečtěte si, jak cashback funguje.