5 % – 1 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Lookfantastic.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Lookfantastic.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Lookfantastic.com
+ až 5 % cashback

Akce  6 dní

1–5 % cashback
Nový zákazník


1–2,5 % cashback
Stávající zákazník


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Lookfantastic.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


100
transakcí

43 dní
průměrná doba schválení

46,54 Kč
průměrná získaná částka


Lookfantastic.com

Dobrá zpráva pro všechny ženy, které se chtějí líbit sobě i svému okolí a rády utrácejí za luxusní kosmetické prostředky. Internetová stránka Lookfantastic.com vám nabízí vše, co si každá žena přeje mít doma, přípravky na vlasy, nehty, makeup, vůně, krémy na tělo, obličej, přírodní kosmetiku nebo dermatologické přípravky. Muži však nemusí smutnit, i pro ně si tato stránka připravila zajímavé hygienické zboží, jako jsou holící prostředky, elektronické zboží, přípravky na vlasy nebo hydratační krémy.

Přípravky a pomůcky v oblasti hygieny nejsou vůbec drahé. Kvalita je zde zachována na 100 %, firma si velice zakládá na svém zboží, které nabízí. Další veliké plus co se týče objednávek, je doprava do České republiky zdarma. Pokud byste však objednané zboží potřebovali dříve, není problém, i tato možnost je vyřešena, jen je potřeba za dopravu připlatit. Reklamace nebo jakékoliv informace o daném produktu nejsou problémem. Vše si můžete prostudovat v sekci HELP, kde jsou vám nejčastěji kladené otázky stále k dispozici.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?