5 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Lehatkapropsy.cz

Získejte peníze za nákup na Lehatkapropsy.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Lehatkapropsy.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Slevové kódy, akce a slevy

Akční nabídka na Lehatkapropsy.cz

+ 5 % cashback

Akce  6 dní


Cashback kategorie u Lehatkapropsy.cz

5 % cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Lehatkapropsy.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi Lehatkapropsy.cz – recenze od našich uživatelů

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Lehatkapropsy.cz

Lehatkapropsy.cz – Lehátko pro psy ANADI je ortopedický, hygienický a omyvatelný pelech pro střední až velké psy xxl. Lze použít v interiéru či jako venkovní pelíšek.

Luxusní pelíšek pro střední a velké psy, který lze bez újmy používat i ve venkovních podmínkách celoročně na nezastřešeném místě při jakémkoliv počasí. V zimě zabrání prochladnutí vašeho psa, rychleschnoucí potah je použitelný i v nepříznivém počasí. V létě se nezahřívá, je prodyšný, vzduch skrz potah cirkuluje, takže poslouží jako chladící podložka pro psa.

Podobné obchody

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?