• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Korg AW-OTB-POLY

Klipová ladička

 První ladička využívající technologii OLED, kterou jistě znáte z displejů nejnovějších televizí a chytrých telefonů. Oblíbená pro ostrost zobrazení, snadnou čitelnost na přímém slunci i výborné pozorovací úhly, ladička s touto technologií vám okamžitě umožní zpozorovat i sebemenší pohyb na displeji.

Režim Strobe nabízí maximálně přesné ladění s odchylkou desetiny centu, naladění nástroje je tedy rychlé a bezchybné, což oceníte zejména na pódiu. Profesionální parametry ladičky doplňují další užitečné funkce, jako je například Tempo Finder, která vám na displeji v reálném čase ukáže právě hrané tempo, což baskytaristům usnadní držení ideálního rytmu. Ladička byla také speciálně navržena pro detekci frekvencí nižších než 100 Hz, ladění vícestrunných baskytar tedy nepředstavuje komplikaci. V nabídce je také jedenáct alternativních zobrazení, která vám proces ladění zpříjemní.

Oproti standardní verzi Korg AW-OTB nabízí tento model navíc režim polyfonického ladění, díky kterému při rozeznění všech strun ihned zjistíte, která z nich je rozladěná, při procesu ladění tedy ušetříte cenné vteřiny. Tento model je vhodný pro čtyřstrunné baskytary.

Další výhodou OLED technologie je nízká energetická náročnost, jedna AAA baterie udrží ladičku v provozu nepřetržitě po dobu osmnácti hodin – na nutnost výměny baterie vás ladička samozřejmě včas upozorní. Oproti jiným ladičkám Korg byl také přepracován upevňovací klip, jehož plocha byla zvětšena pro vyšší variabilitu a stabilitu uchycení, nový kloub zase umožňuje natočit ladičku přesně tak, jak potřebujete. Funkce kalibrace, zálohy nastavení a automatické vypnutí při nečinnosti jsou samozřejmostí.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?