• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Boss TU-3W

Pedálová ladička

 Pedálová ladička Boss TU-3 je nejprodávanějším a nejoblíbenějším modelem na světě a na její přesnost, tj. (+/- 1), cent se spoléhají miliony profesionálních i amatérských hudebníků.

Nyní přichází v sérii Boss Waza Craft, což je exkluzivní řada efektů vyráběných přímo v Japonsku s důrazem na co nejvyšší možnou kvalitu zpracování. Model TU-3W zkrátka patří mezi nejlepší ladičky, které lze na trhu sehnat. Kromě všech ladících funkcí známých ze standardního modelu nabízí přepracovaný vnitřní okruh a volitelný buffered nebo true bypass, díky čemuž váš signál ladičkou prochází za těch nejlepších podmínek, aniž by byl nějak zkreslen nebo přicházel o konkrétnost.

Z dalších funkcí uvedeme LED metr s jednadvaceti segmenty a s možností funkčnosti v režimu High Brightness, takže lze odečítat i na přímém slunci nebo pod pódiovým osvětlením. Accu Pitch Sign funkce zajišťuje vizuální potvrzení naladěného tónu. Chromatický a Guitar/Bass režim – ladění podle tónů nebo čísel strun (podporuje sedmistrunné kytary a šestistrunné basy). FLAT režim pro podladěné nástroje až o šest půl tónů. DC out výstup pro napájení dalších sedmi pedálů.

Technické údaje:
• Režimy displeje: Cent, Stream
• Bypass: Buffered Bypass/True Bypass
• Rozměry: 73 x 129 x 59 mm
• Váha: 460 g

Součástí komunity BOSS Collectors Club je projekt Pedal Perks - nový věrnostní program, ve kterém můžete získat zdarma BOSS pedál a několik sběratelských dárků v limitovaných edicích. Vstup do programu je jednoduchý. Kupte si u nás nový pedál BOSS, zaregistrujte ho a jako odměnu dostanete něco od značky BOSS. Více informací a registraci do programu najdete zde: https://www.bosscollectors.com

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?