12,5 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Kurzeo.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 12,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Kurzeo.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 125 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Kurzeo.com
+ 12,5 % cashback

Akce  6 dní

12,5 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Kurzeo.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Kurzeo.com

Kurzeo.com – Profesionální online kurzy pro každého. Začni naplno dělat, co tě baví. Kdykoliv. Odkudkoliv.

Online kurzy od profesionálů v oboru. Strukturované lekce s praktickými ukázkami a zkušenostmi, přímo od lektorů, kteří se tím živí. Začni diskuzi s ostatními členy a lektorem. Zeptej se, sdílej své úspěchy a buď součástí komunity. Nastav si své tempo. Vzdělávej se, kdykoliv se ti to hodí. A odkudkoliv, kde máš přístup k internetu. Ano, i z mobilního telefonu.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?