• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Vox AV15

Kytarové hybridní kombo

 Firma VOX je známá výrobou vysoce kvalitních zesilovačů, které mají v oblibě tisíce profesionálních i amatérských hudebníků na celém světě. Komba z řady AV v sobě kombinují dva přístupy, které se VOXu při prodeji aparátu dosud osvědčily. Spojují v sobě modelingovou technologii s lampovým okruhem, modeling je však v tomto případě na zcela analogové bázi. AV – Analog Valve.

Je to tak. Vše, co se uvnitř komba odehrává je naprosto analogové. I přesto je k dispozici osm typů zesilovačů, jejichž okruhy jsou postaveny podle modelů klasických aparátů. Vybírat také můžete mezi britskou variantou s bohatšími středy a americkou, oplývající extra basy a zesílenými výškami. Nastavit lze čtyři typy zesilovače ve dvou variantách: Clean, Crunch, Overdrive, Hi-Gain.

Aby byl zvuk dostatečně vřelý a plný bohatých harmonií charakteristických pro lampové aparáty, je v kombu zapojen okruh s elektronkou 12AX7. Ta zvuk jednotlivých aparátů řádně ohřeje, zabarví a hře zajistí požadovanou dynamickou odezvu.

Základní paleta zvuků je tedy zajištěna a nyní zbývá prostor pro kreativní práci.

Zvuk aparátu můžete dále upravovat pomocí přepínače Bright/Fat a modulovat tak tloušťku tónu, respektive zvýraznění basů nebo výšek. V poloze Bright je tón jasnější, v poloze Fat má výraznější tělo. Ovládat lze i zapojení elektronky. Pomocí přepínače Bias/Reactor ovlivníte míru headroomu a míru elektronkové saturace.
Jediným digitálním prvkem tohoto aparátu je efektová jednotka, která se charakterem zvuku ovšem snaží co nejvíce přiblížit svým analogovým vzorům. K dispozici jsou tři efekty, které dodají vaší hře pocit prostoru – Reverb, Delay a Chorus.

O přenos zvuku se stará osmipalcový reproduktor firmy VOX, který je v kombu instalován asymetricky. Díky tomu eliminuje vnitřní rezonance a přináší věrnější zvukový obraz. Reproduktor je umístěn v přední části aparátu a ne uvnitř bedny, jak bývá obvyklé. Díky tomu je prostor pro nezkreslený poslech zvuku mnohem širší.

Komba VOX z řady AV nabízí všechny základní zvuky, s kterými se lze setkat ve většině hudebních stylů. Je tak ideální jak pro začátečníky na domácí cvičení, tak pro pokročilejší hráče, kteří jeho všestrannost ocení při nahrávání ve studiu.

Technické údaje:
• Analogové modelingové kombo
• 8 analogových simulací aparátů: Clean, Crunch, OD, HiGain v britské i americké variantě
• Přepínače: Fat/Bright, Bias/Reactor
• Impendance: 5 Ohm
• Rozměry: 450 × 234 × 377 mm
• Váha: 7,7 kg

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?