Peavey Valveking II Combo 20

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE

1 %cashback

Peavey Valveking II Combo 20

17 990 Kč s DPH

Příklad získání peněz za nákup na Kytary.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Peavey Valveking II Combo 20

Kytarové lampové kombo

 PEAVEY VALVEKING 20
Peavey ValveKing je cenově dostupný celolampový zesilovač, který nabízí nadstandardní zvukovou všestrannost. Poradí si s dobrým čistým zvukem a nezastaví se ani před tím nejtvrdším zkreslením. Cokoli mezi tím samozřejmě není problém… Nyní v Peavey přišli s novou generací ValveKingů, která staví na kvalitách populární první generace, ale přidává řadu technických možností, které z něj dělají ideální aparát na doma, do studia i na koncertní podia.

Tento model obsahuje předzesilovač s dvěma nezávislými kanály osazený třemi elektronkami typu 12AX7, koncový zesilovač je pak vybaven dvěma lampami typu EL84, díky kterým je jeho výkon 20 Wattů, lze ho ale přepínačem snížit na 5 nebo 1 W. Ty je ValveKing schopný dodat do 12palcového reproduktoru Valveking.

Ne jeho předním panelu zcela vpravo naleznete nejprve dvojici vstupů s různou úrovní citlivosti. Následuje sekce ovládání čistého kanálu, tedy ovladač Volume a 3pásmový ekvalizér tvořený potenciometry Bass, Middle a Treble. Na čistém kanálu je možné pustit funkci Bright pro přidání výšek. Zkreslený kanál nabízí stejné ovladače, navíc je tu ale Gain nastavující míru zkreslení. Na druhém kanálu lze navíc spustit hlasitostní boost i gain boost. V master sekci pak krom ovladače Reverbu najdete i Damping a Vari-Class upravující ekvalizaci a charater tónu na úrovni koncového zesilovače.

Zadní panel obsahuje 2 výstupy pro reproduktory, ke kterým lze kromě interního reproduktoru připojit externí reproboxy, impedanci lze přepínat mezi 16, 8 a 4 Ohmy, vstup a výstup efektové smyčky a dva vstupy pro duální footswitche, kterými lze ovládat kanály, boost, reverb a efektovou smyčku. Novinkami je zabudování USB rozhraní pro přímé nahrávání do počítače a rozhraní Mic Simulated Direct Interface, jehož XLR výstup nabízí signal upravený simulací reproduktoru a mikrofonu. Pochopitelně je možné vypnout interní reproduktor a nahrávat zcela tiše.

Technické údaje
• kytarové celolampové kombo
• spínač Bright na čistém kanálu
• spínače Gain a Volume Boost na zkresleném kanálu
• USDB rozhraní
• MSDI výstup se simulací reproduktoru a možností tichého nahrávání
• technologie TSI pro monitoring elektronek
• váha: 17 kg

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Spartoo.cz - Výprodej se slevami až 60 %

Získejte zpět
1 % cashback
Spartoo.cz - Výprodej se slevami až 60 %

Zoot.cz - Velký letní výprodej: Až 70% sleva

Získejte zpět
1 % cashback
Zoot.cz - Velký letní výprodej: Až 70% sleva
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?