• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Markacoustic AC 101H

Kombo pro akustické nástroje

 Akustické kombo Markacoustic AC 101H nabízí působivě čistý zvuk, tónovou flexibilitu a solidní basové spodky. Představuje dobrou volbu pro širokou škálu akustických nástrojů – od akustických kytar a bas po harfy, violoncella, akordeony atd.

Toto akustické kombo nabízí vše, co hráč na akustický nástroj potřebuje ke svému životu – možnost 48V fantomového napájení pro kondenzátorové mikrofony, širokou škálu ekvalizací a interních efektů disponujících přirozeným, líbivým zvukem, funkce k potlačení a eliminaci zpětné vazby a dalších brumů spojených s výkonnými aparáty a odpovídající počet vstupů a výstupů, ať už mikrofonních, nástrojových nebo linkových.

AC 101H je dvoukanálové kombo s maximálním výkonem až 250 wattů. O zvuk aparátu se stará 10“ reproduktor a palcový tweeter s nastavitelným frekvenčním ovladačem po straně komba. Hlavní vstupy, tj. nástrojový a mikrofonní XLR, jsou tak jako téměř všechny ovladače umístěny na horní desce aparátu. Oba kanály mají vlastní ovladače Gain a třípásmové ekvalizéry (u prvního kanálu s XLR vstupem je Mid nahrazen potenciometrem VPF - Variable Preshape Filter - který ořezává středy a nakopává výšky/basy). Ovladačem Effects lze nastavit čtyři režimy Reverbu a dva Chorusu, jejichž míru upravíte příslušnými otočnými ovladači Effect Mix. Na panelu ještě naleznete dvoupolohový přepínač fáze a potenciometr Antifeedback sloužící k potlačení zpětné vazby. Nastavením ovladače Master určíte celkový výkon a hlasitost komba.

Na zadní desce je umístěn praktický samostatný výstup pro ladičku, dva výstupy (1/4 a XLR) do externích ozvučovacích systémů a konektory Send/Return efektové smyčky. Linkovým XLR výstupem pošlete zvuk aparátu přímo do mixpultu bez potřeby užití DI boxu. Nastavením přepínače Pre/Post switch určíte, zda bude signál z linkového XLR vstupu ovlivněn současným nastavením ekvalizací. Sepnutím přepínače Ground lift eliminujete brum, většinou způsobený problémy s uzemněním.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?