• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Carl Martin Route Box

Signálový přepínač

 CARL MARTIN
Dánská společnost Carl Martin byla založena roku 1990 a sídlí ve městě Grenaa. Zpočátku šlo pouze o firmu, která se zabývala půjčováním profesionální PA techniky, avšak brzy začala vyrábět vlastní vysoce kvalitní a většinou zakázkovou zvukovou techniku.

U toho ale Carl Martin neskončili, po krátké době přešli na sériovou výrobu a rozšířili pole své působnosti – roku 1993 představili svůj první kytarový efektový pedál, The Hot Drive´n Boost. Filosofií této firmy je nabídnout i tomu nejnáročnějšímu muzikantovi efekty, které mu poskytnou perfektní zvuk a hlavně možnosti, kterými žádné jiné efektové pedály nedisponují.

Dnes v nabídce Carl Martin najdeme kromě efektů a multiefektů pro kytary i baskytary veškeré k nim potřebné přislušenství – například adaptéry nebo kontrolery, také ale clolampové kombo a hlavu s reproboxem či struny.

O kvalitách produktů této značky vypovídá zejména to, kolik slavných profesionálních hudebníků je používá a kolik prestižních ocenění získaly. Jen namátkou – Eric Clapton, Carlos Santana, Dave Navarro, Steve Howe, Joe Perry, Joe Bonamassa, Jerry Donahue, Billy Gibbons, Keith Urban, John Fogerty, Tim Pierce, Andy Timmons, hráči z kapel Alanis Morrisette, Sheryl Crow, Paula McCartneyho, Michaela Jacksona, Tiny Turner, Davida Bowieho, Roda Stewarta a mnozí další.

Dále se těmto efektům dostalo uznání od široké profesionální hudební veřejnosti a mnoha prestižních magazínů, několikrát získali například ocenění amerického GuitarPlayer Editor´s Pick Award, uznání se jim dostalo od britských Guitarist, GuitarBuyer či Guitar&Bass, australského Musician Magazine, amerických Guitar World, Vintage Guitar nebo OnStage, norského TUNES Magazine, francouzského Guitarist Magazine či nizozemského Gitaar Plus.

S Carl Martin nemůžete udělat chybu – stačí se podívat na výše zmíněná jména a všem musí být jasno, že se zde setkáváme se skutečnou kvalitou a bez pochyb prvotřídními efekty.
CARL MARTIN – ROUTE BOX
Duální A/B box

Přepínač mezi dvěma vstupy, jeden výstup, přepínač mezi dvěma výstupy, jeden vstup

ROUTE BOX
Route Box je již na první pohled jasným příslušníkem rodiny profesionálních pedálů Carl Martin. A nejen na pohled, když ho zapojíte, hned i podle sluchu rozpoznáte, jak moc kvalitní projev všechny pedály této dánské firmy mají.

Konstrukce je zcela klasická – pevné vysoce odolné celokovové šasi, dva masivní spínače. Tento stompbox je stejně jako všechny produkty Carl Martin postaven tak, aby vydržel skutečně cokoli a muzikanta mohl provázet po celý jeho život. O napájení se 9 voltový adaptér a stompbox je samozřejmě True-Bypass, takže se nemusíte bát, že by nějak ovlivňoval signál.

Route box v sobě obsahuje dva dvoucestné přepínače, přičemž jeden slouží k přepínání vstupů mezi dvěma nástroji, druhý přepíná mezi dvěma výstupy do různých aparátů. Jeho využití záleží už jen na Vaší fantazii. Jeho separátní části lze využívat separátně, kdy volíte mezi dvěma nástroji jdoucími do jednoho aparátu a zároveň u jiného nástroje vybíráte, do jakého ze dvou dalších aparátů jeho zvuk půjde. Nebo můžete zapojit Route Box tak, že do Inst. 1 a Inst. 2 zapojíte dva různé nástroje, z Output povedete signál do pedalboardu, z něj do Input a následovně ho vyvedete přes Amp 1 a Amp 2 do různých aparátů.

Carl Martin Route Box je tedy velmi šikovným pomocníkem pro udržení kvality Vašeho zvuku na té nejvyšší úrovni. Malý, ale šikovný…

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?