Kloubus.cz
10 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Kloubus.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 10 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kloubus.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 100 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Kloubus.cz
+ 10 % cashback

Akce 6 dní

10 % cashback
na všechny objednávky


U Kloubus.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Kloubus.cz

Kloubus.cz – KLOUBUS - revoluční přípravek na posílení kloubů, vazů a svalů.

Je vhodný pro seniory, těžce pracující i sportovce. KLOUBUS po smíchání s vodou překvapí příjemnou grapefruitovou chutí. Produkt je vyráběn v České republice za přísných podmínek kvality, splňuje oznámení na ministerstvu zemědělství a je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze.

Doplněk stravy KLOUBUS obstojí i při srovnání s kloubovou výživou pro koně, která je v současné době v České republice často zmiňovaná. Stejné účinné látky jako jsou používány v koňské výživě (MSM, glukosamin, chondroitin) obsahuje i KLOUBUS. Rozdíl je v tom, že je zde upraveno množství látek tak, aby bylo vstřebatelné i pro člověka. Navíc je tu kombinace synergických látek, díky kterým účinek doplňku KLOUBUS ještě zesílí.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?