Kiido.cz
1,25 % cashback

Kiido.cz

V obchodě již není nabízen cashback

Slevové kódy, akce a slevy

Cashback kategorie u Kiido.cz

1,25 % cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Kiido.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi Kiido.cz – recenze od našich uživatelů

Iveta M.
13. červen 2021
Doporučuji obchod
Hodnocení:

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace

  • Vše v pořádku
  • Žádný

Super obchod


Všechny recenze Kiido.cz (7)

7 lidí hodnotilo obchod

400
transakcí

26 dní
průměrná doba schválení

28,86 Kč
průměrná získaná částka

Kiido.cz

Kiido.cz – největší online outlet a bazárek s kvalitním dětským zbožím za výprodejové ceny. Seženete zde vše, na co si vzpomenete. Pro vás i vaše ratolesti. Například dětské autosedačky, kočárky, hračky, nábytek a mnoho dalšího.

Podobné obchody

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?