Kasa.cz

Kasa.cz

0,15 % - 3,5 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na Kasa.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

33,81 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Kasa.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

200 Kč slevový kód při nákupu nad 5000 Kč na Kasa.cz

Použito 34x    Končí 30.06.2018 Zobrazit kód

100 Kč slevový kód při nákupu nad 2500 Kč na Kasa.cz

Použito 21x    Končí 30.06.2018 Zobrazit kód
0,15 % - 3,5 %cashback

Kasa.cz

Internetový obchod Kasa.cz je jeden z největších internetových obchodů na českém trhu. Nabízí zákazníkům široký sortiment spotřební elektroniky, foto techniky, výpočetní techniky, zahradní techniky, sportovního zboží, kosmetiky, atd.

Široký výběr různého zboží za tu nejlepší cenu. Sezónní výprodeje, ty nejlepší ceny a doprava nad 2000 Kč zdarma. Spotřebiče, dům a zahrada, elektronika (počítače, mobily, GPS, příslušenství), sport a outdoorové aktivity, péče o dítě, drogerie, parfémy, hračky a zábava, to je výčet těch nezajímavějších rubrik, které Kasa.cz nabízí. Neváhejte a nakupujte v pohodlí svého domova za bezkonkurenční ceny. Nakupujte bez hotovosti s 0 % navýšením, internetový obchod vám také nabízí odvezení vašeho starého spotřebiče za 1 Kč.

Na dotazy odpovídají zkušení prodejci z pravidla do 24 hodin od položení dotahu, pokud však chcete mít jistotu a znát odpověď na vaši otázku ihned, zavolejte přímo na zákaznickou linku. Kasa.cz nabízí také volné pozice na různá prodejní místa, se kterými spolupracují. Spotřebiče jsou kvalitní, prověřené a za velice příznivou cenu. Neváhejte a koukněte se na Kasa.cz, nebudete litovat a můžeme vám zaručit, že si zde alespoň jednu věc vyberete. Kasa.cz nabízí různé slevové akce pro věrné zákazníky. Vyřízení reklamace je jednoduché a účelné.

Jednotlivé cashback kategorie pro Kasa.cz

Sport, outdoor; Dílna, zahrada, auto-moto; Chovatelské potřeby; Dům, domácnost 2,5 %   Notebooky, Tablety, PC 0,15 %
Hračky, Lego, Škola; Malé spotřebiče; Příslušenství 1,5 %   Velké spotřebiče; Vestavné spotřebiče; Péče o dítě; Parfémy, hodinky 1 %
Foto, kamery; TV, audio, video; Mobily, GPS 0,5 %   na značky ETA, HYUNDAI, GALLET, ECOVACS, GODDESS, GOGEN, VALERA 3,5 %
na značku JVC 2 %  

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Kasa.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Kasa.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Outdoormarket.cz - Akční nabídka

Získejte zpět
2 % cashback
Outdoormarket.cz - Akční nabídka

SportObchod.cz - 15% sleva na cyklistiku

Získejte zpět
2,5 % cashback
SportObchod.cz - 15% sleva na cyklistiku
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?