10 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Iuvenio.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 10 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Iuvenio.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 100 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Iuvenio.com
+ 10 % cashback

Akce 6 dní

10 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Iuvenio.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Iuvenio.com

Iuvenio.com – Dostupná kosmetika, která přináší lepší výsledky než péče o pleť vyhlášených světových značek.

Česká značka specializující se na péči o pleť založené na principu aplikace nových a inovativních technologií. Díky nim zdokonalili přenos aktivních látek do pokožky. Jako první představili nanovlákenné sérum vyrobené přímo z nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a dalších účinných aktivních látek. Toto sérum představuje nejčistší formu koncentrovaných aktivních látek. Sortiment zahrnuje také topickou aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové s vynikajícími výsledky.

Všechny produkty jsou clean beauty, veganské a testované na lidech.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?