Hawaj.cz
až 4 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Hawaj.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Hawaj.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Hawaj.cz
+ až 4 % cashback

Akce 6 dní

4 % cashback
Solární sprchy


3 % cashback
Barové židle; Trampolíny; Barové židle s drobnou vadou; Náhradní díly na trampolíny


2,5 % cashback
Kancelářské židle; Bazény; Lodní motory; Kancelářské židle s drobnou vadou; Solární ohřev vody; Dětské bazény; Bazénová chemie; Bazény Bestway; Bazénové příslušenství; Bazénové schůdky; Krycí plachty na bazén; Kartušová filtrace; Bazény Tahiti; Bazény Ohio; Bazény Hawai; Nadzemní bazény; Bazény INTEX s nafukovacím lemem; Solární plachty; Pískové filtrace


2 % cashback
Párty stany; Camping; Chovatelské potřeby; Stolní fotbal; Zahradní grily; Nafukovací postele; Nafukovací čluny; Vířivky; Plynové zářiče; Spací pytle; Paddleboardy; Lávové grily; Příslušenství pro grily; Příslušenství pro party stany; Nafukovací vířivky; Chemie do vířivky; Cestovní doplňky; Škrabadla pro kočky; Party stany Economy; Party stany Premium; Party stany - Premium ohnivzdorné; PE party stany; Nůžkové stany; Grily na dřevěné uhlí; Plynové grily; Kempingový nábytek; Čluny Intex; Nafukovací matrace do stanu; Nafukovací matrace; Zahradní ohniště; Svítilny a čelovky; Stany; Ohrádky a rampy pro psy; Chladící boxy a tašky; Samonafukovací karimatky; Přepravní boxy pro psy


0 % cashback
Objednávka s použitím slevového kódu


0 % cashback
Skleníky; Altány; Hliníkové žebříky; Nafukovací zábava; Sportovní potřeby; Umělé vánoční stromečky; Pivní sety; Výčepní zařízení


U Hawaj.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


10
transakcí

32 dní
průměrná doba schválení

35,53 Kč
průměrná získaná částka


Hawaj.cz

Hawaj.cz – největší e-shop s bazény, trampolínami, čluny, party stany a dalším zbožím pro volný čas.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?