Halens.cz

Halens.cz

3 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Průměrná získaná částka:

51,41 Kč

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Halens.cz

Použito 4848x    Končí 24.02.2018 Využít akci
3 %cashback

Halens.cz

V nabídce Halens.cz je dámská, pánská a dětská móda, nábytek, bytový textil, domácí potřeby, elektronika, dům, byt a zahrada.

Nenechte se mýlit, tato internetová stránka neprodává jen halenky, ale širokou škálu oblečení, doplňků a vychytávek do domácnosti. Společnost Halens vznikla v roce 1949 ve Švédsku, má tedy dlouhou historii a můžete si být jistí, že její služby jsou naprosto důvěryhodné. V dnešní době je společnost Halens zastoupena ve více než 12 zemích světa. Kdybyste přece jen nebyli spokojeni se svou objednávkou, můžete se obrátit na zákaznický servis, který je vám k dispozici v pracovní dny od 7:00 do 18:00 hodin. Reklamace a následné vrácení jsou samozřejmostí. Co se týče ostatních produktů, jsou v nabídce koberce, bytový textil, šály, brýle, šperky a ostatní doplňky. Pro děti je zde samostatná sekce s širokou nabídkou značkového zboží za super cenu. Každý den jsou pro vás aktualizované slevy na vybrané výrobky. Přesvědčte se sami, je opravdu z čeho vybírat. Pokud máte rádi kvalitní věci, je tento obchod stvořený pro přímo vás.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Halens.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Halens.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

KetoFit.cz - Novinka!

Získejte zpět
12,5 % cashback
KetoFit.cz - Novinka!

ORIONdomacipotreby.cz - Výhodné nákupy s dopravou a dárkem ZDARMA

Získejte zpět
3,5 % cashback
ORIONdomacipotreby.cz - Výhodné nákupy s dopravou a dárkem ZDARMA
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?