FOLLY.cz
5 % cashback
V obchodě není dočasně nabízen cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

FOLLY.cz

V obchodě není dočasně nabízen cashback

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na FOLLY.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

5 % cashback
na všechny objednávky


U FOLLY.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

1 lidí hodnotilo obchod


20
transakcí

25 dní
průměrná doba schválení

30,65 Kč
průměrná získaná částka


FOLLY.cz

FOLLY.cz – doplňky stravy pro zdravý život a štíhlou linii, a velký výběr přírodní a bio kosmetiky pro ženy, muže i děti.

Pohodový nákupní portál FOLLY.cz pro zdravý životní styl, krásu a dobrý pocit. První e-shop, kde zákazník neřeší cenu dopravy, protože je pro každého zdarma.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?