4 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

eZidle.cz

Získejte peníze za nákup na eZidle.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na eZidle.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Slevové kódy, akce a slevy

Akční nabídka na eZidle.cz

+ 4 % cashback

Akce  6 dní


Cashback kategorie u eZidle.cz

4 % cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U eZidle.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi eZidle.cz – recenze od našich uživatelů

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

eZidle.cz

eZidle.cz – nabízí křesla a židle do kanceláře, ale i do domu. Široká nabídka, ověřené produkty, profesionální zákaznický servis, doručení vždy zdarma.

Firma eZidle se zabývá výrobou a prodejem nábytku, specializuje se zejména na židle a křesla. V nabídce má téměř 1000 unikátních produktů z nichž je většina dostupná v několika provedeních, má svou vlastní výrobu a 60 % jejich nabídky jsou výrobky vlastních značek.

Značka SNAP je zaměřena na domácnost, vyrábí jídelní židle, křesla, lenošky a taburety. Pro kancelářskou sféru má značku Grospol, která se zaměřuje na ergonomické kancelářské židle v různých cenových kategoriích. Pod značkou eZidle.cz naleznete nejprodávanější, cenově dostupné produkty pro mladé rodiny. Na oblibě si získává i poslední z jejich značek, a to G-Racer, která reprezentuje herní křesla a židle pro opravdové hráče. V nabídce jsou cenově dostupné modely, ale i technicky dokonalá křesla se širokou škálou funkcí.

Dále nabízí produkty známých evropských značek NowyStyl, Actona, Halmar, Paged či Wuteh.

Doprava i vrácení je zdarma. Odeslání do 48 hodin.

Podobné obchody

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?