Euronics.cz
3,5 % – 0,5 % cashback

Euronics.cz

V obchodě již není nabízen cashback

1,5 % cashback
Malé spotřebiče; Dům, dílna, zahrada


1 % cashback
Velké spotřebiče; Příslušenství


0,5 % cashback
TV, audio, video; Notebooky, tablety, PC; Telefony, foto a GPS


3,5 % cashback
Zboží značky ETA, HYUNDAI, GALLET, ECOVACS, GODDESS, GOGEN, VALEREA


Cashback se nepřipisuje za objednávky přes VIP účet.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Euronics.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

16 lidí hodnotilo obchod


700
transakcí

57,12 Kč
průměrná získaná částka


Euronics.cz

Euronics.cz – průvodce světem elektro.

Elektro, které chcete mít. Nakupujte elektroniku od EURONICS. Atraktivní ceny, hustá síť elektroprodejen, osobní odběr na 100 prodejnách zdarma.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?