5,25 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Eshop-Sperku.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5,25 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Eshop-Sperku.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 53 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Eshop-Sperku.cz
+ 5,25 % cashback

Akce 6 dní

5,25 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Eshop-Sperku.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Eshop-Sperku.cz

Eshop-Sperku.cz – Široký výběr šperků z chirurgické oceli jako jsou přívěsky, náušnice, náramky, řetízky a prsteny.

Chirurgická ocel má především velmi dlouho životnost. Je velmi odolná vůči korozi, oděru i otěru. Navíc neoxiduje a je barevně stálá. Šperky jsou velmi pevné a mají vysokou mechanickou odolnost, například prsteny z chirurgické oceli lze jen velmi obtížně polámat.

Šperky z chirurgické oceli zaujmou i svým vzhledem. Působí velmi elegantně a svůj typický lesk si dlouhodobě uchovává. Ve srovnání se stříbrem je ocel tmavší, což naopak někteří nositelé upřednostňují. Vzhledem se podobá platině.

Jedná se o nesmírně variabilní materiál, ze kterého lze vyrobit všechny typy šperků – náušnice, náramky i prsteny. A to jak v provedení dámském nebo pánském. Do chirurgické oceli je možné rovněž pro ozdobu vsadit kameny. Zároveň se nemusí upravovat dodatečně například rhodiováním.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?