ePROTON.cz

ePROTON.cz

0,5 % - 3 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Průměrná získaná částka:

40,80 Kč

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na ePROTON.cz

Použito 5615x    Končí 26.06.2018 Využít akci
0,5 % - 3 %cashback

ePROTON.cz

Internetový obchod s elektrospotřebiči ePROTON.cz patří k nejserióznějším na českém trhu, což také potvrzuje ocenění APEK udělované pouze prověřeným internetovým obchodům.

Univerzální pomocník do všech domácností, to je internetová stránka eProton.cz, kterou jistě většina z nás dobře zná. Velké spotřebiče, malé spotřebiče, elektronika, péče o tělo, domácí potřeby, auto moto, hračky, drogerie, chovatelské potřeby anebo sport a outdoor, to je výčet těch nejzajímavějších položek, které tato stránka nabízí. Skvělé ceny a prověřená kvalita, to je to, co vám eProton.cz může nabídnout. Obchod má mnoho zákazníků, kteří jsou spokojeni s dodáním i samotným zbožím. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte zavolat na zákaznickou linku, kde vám vše rádi vysvětlí a pomohou. O způsobu platby a dopravě se informujte přímo na stránce.

Zkušenosti s tímto obchodem jsou velice příznivé. Kvalita veškerého nabízeného zboží je velice dobrá a odpovídá poptávce a konkurenci v kamenném obchodě. Nebojte se nakupovat přes internet i větší spotřebiče. Není nic jednoduššího, než zboží v pohodlí domova objednat a čekat až vám ho přivezou domů.

Jednotlivé cashback kategorie pro ePROTON.cz

Sport, outdoor, oblečení 3 %   Chovatelské potřeby, krmivo 2,5 %
Hračky,hry 2 %   Malá bílá technika; Audiotechnika; Hodinky, šperky; Dům, zahrada, dílna 1,5 %
Velká bílá technika; Baby program; Parfémy; Domácí potřeby a kuchyň 1 %   TV a videotechnika; Foto a příslušenství; Mobily, MP, GPS; PC technika 0,5 %
na značky ETA, HYUNDAI, GALLET, ECOVACS, GODDESS, GOGEN 3,5 %  

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U ePROTON.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Vivantis.cz - Letní Vivadays

Získejte zpět
až 10 % cashback
Vivantis.cz - Letní Vivadays

Zoot.cz - GEOX: až 50% sleva na boty

Získejte zpět
1 % cashback
Zoot.cz - GEOX: až 50% sleva na boty
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?