32,5 Kč cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

ePojištění.cz - povinné ručení

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 32,5 Kč z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na ePojištění.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 32,5 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na ePojištění.cz
+ 32,5 Kč cashback

Akce  6 dní

32,5 Kč cashback
na všechny objednávky


Cashback platí pouze pro nové smlouvy nových uživatelů uzavřené online. Celý nákupní proces výběru pojištění vozidel musí začít on-line proklikem z Refundo.cz. Za objednávky, které byly započaty telefonicky, e-mailem a ne proklikem z Refundo.cz nemůže být připsán žádný cashback (i pozdější poptávka po prokliku z Refundo.cz bude vyhodnocena jako duplicita k již stávající rozjednané objednávce).

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U ePojištění.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

1 lidí hodnotilo obchod


600
transakcí

0 dní
průměrná doba schválení

179,95 Kč
průměrná získaná částka


ePojištění.cz

ePojištění.cz – pojištění online a nejlevnější povinné ručení online.

ePojištění.cz garantuje bezkonkurenční ceny. Neplaťte za povinné ručení a havarijní pojištění vozidel zbytečně až o několik tisíc více, než musíte. S ePojištění.cz ušetříte.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?