ePojištění.cz
225 Kč cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

ePojištění.cz - pojištění vozidel

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 225 Kč z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na ePojištění.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 225 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na ePojištění.cz
+ 225 Kč cashback

Akce 6 dní

225 Kč cashback
Za sjednané pojištění vozidel


Cashback se může připsat se zpožděním, jeho výše je známa až 15. dne následujícího měsíce po uvaření smlouvy, připisuje se ručně 1x do měsíce

Cashback platí pouze pro nové smlouvy nových uživatelů uzavřené online. Celý nákupní proces výběru pojištění vozidel musí začít on-line proklikem z Refundo.cz. Za objednávky, které byly započaty telefonicky, e-mailem a ne proklikem z Refundo.cz nemůže být připsán žádný cashback (i pozdější poptávka po prokliku z Refundo.cz bude vyhodnocena jako duplicita k již stávající rozjednané objednávce).

U ePojištění.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


200
transakcí

18 dní
průměrná doba schválení

224,89 Kč
průměrná získaná částka


ePojištění.cz

ePojištění.cz – pojištění online a nejlevnější povinné ručení online.

ePojištění.cz garantuje bezkonkurenční ceny. Neplaťte za povinné ručení a havarijní pojištění vozidel zbytečně až o několik tisíc více, než musíte. S ePojištění.cz ušetříte.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?