12,5 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

ePojištění.cz – pojištění majetku

Získejte peníze za nákup na ePojištění.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 12,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na ePojištění.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 125 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Slevové kódy, akce a slevy

Akční nabídka na ePojištění.cz

+ 12,5 % cashback

Akce  6 dní


Cashback kategorie u ePojištění.cz – pojištění majetku

12,5 % cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback platí pouze pro smlouvy uzavřené online. Celý nákupní proces výběru pojištění musí začít on-line proklikem z Refundo.cz. Za objednávky, které byly započaty telefonicky, e-mailem a ne proklikem z Refundo.cz nemůže být připsán žádný cashback (i pozdější poptávka po prokliku z Refundo.cz bude vyhodnocena jako duplicita k již stávající rozjednané objednávce).

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U ePojištění.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi ePojištění.cz – recenze od našich uživatelů

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

ePojištění.cz

ePojištění.cz – pojištění online a nejlevnější pojištění majetku online.

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty! Uzavřením pojištění nemovitosti a domácnosti můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou povodeň, vloupání, požár, úderu blesku, krupobití atd. Toto pojištění Vás nepřijde nikterak draho a v případě pojistné události vám zcela nahradí vzniklou finanční ztrátu.

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?