ePohledavky.cz
1 000 Kč – 10 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

ePohledavky.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1 000 Kč z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na ePohledavky.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 1 000 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na ePohledavky.cz
+ až 1 000 Kč cashback

Akce 7 dní

1 000 Kč cashback
První pohledávka zadaná novým zákazníkem – při jistině pohledávky vyšší než 10 000 Kč.


10 % cashback
První pohledávka zadaná novým zákazníkem – z jistiny pohledávky při pohledávce nižší než 10 000 Kč.


Nárok na cashback vzniká po podpisu smluvní dokumentace k první pohledávce zadané novým zákazníkem - věřitelem.

Nezáleží na tom, jestli a kdy ePohledávky případ vyřeší.

ePohledavky.cz mohou nárok na provizi odmítnout, je-li pohledávka věřitele na věřitele postoupena, věřitel má exekuci či je v insolvenci či pokud je zde podezření, že ePohledavky.cz jsou obětí jednání nesoucí znaky podvodu.

U ePohledavky.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

ePohledavky.cz

ePohledavky.cz – Elektronická platforma pomáhá lidem a firmám jednoduše vymáhat peníze, které jim náleží – jako jediná v ČR online a bez žádných poplatků předem.

ePohledavky.cz je jediná digitální online platforma na komplexní řešení pohledávek (mimosoudní, soudní a exekuční) v České republice. Věřitelé neztrácejí čas obíháním soudů, úřadů, jednáním s advokáty ani hledáním exekutorů. Jediným a jednoduchým úkonem je vložení pohledávky do systému ePohledavky.cz. O veškerou administrativní a právní pomoc se postará tým zkušených odborníků. Řešení pohledávky je tak snazší než běžný nákup v e-shopu.

Výhodou platformy ePohledavky.cz je, že zákazníci neplatí platformě ePohledavky.cz žádné zálohy ani poplatky předem. Nárok na odměnu 20 % z vymožené pohledávky vzniká až po úspěšném vymožení pohledávky, a proto zákazníkům při podpisu smluvní dokumentace nehrozí žádné riziko.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?