2,5 % – 1 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Eneba.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Eneba.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 25 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Eneba.com
+ až 2,5 % cashback

Akce  6 dní

2,5 % cashback
Nákup bez slevového kódu


1 % cashback
Nákup se slevovým kódem


Vemte prosím na vědomí, že u obchodu Eneba.com nelze nijak prověřit případný nezaznamenaný cashback. Pro minimalizaci problémů se zaznamenáním dokončete objednávku vždy hned po prokliku z Refundo, bez návštěvy jiných stránek a bez použití slevových kupónů z jiných stránek.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Eneba.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


20
transakcí

14 dní
průměrná doba schválení

14,16 Kč
průměrná získaná částka


Eneba.com

Eneba.com – má hry pro všechna roční období, každou náladu, každou fantazii a každé nutkání. Kupte si je, zahrajte si je, dokončete je.

Eneba je nejrychleji rostoucí obchod s klíči pro digitální hry! S obrovským výběrem titulů za nejlepší cenu se Eneba rychle stala místem, kde najdete nejlepší herní nabídky a pyšní se více než 2 miliony uživatelů měsíčně.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?