3,5 % – 2 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Elka-underwear.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Elka-underwear.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 35 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Elka-underwear.cz
+ až 3,5 % cashback

Akce  6 dní

3,5 % cashback
Nový zákazník


2 % cashback
Stávající zákazník


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Elka-underwear.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


10
transakcí

61 dní
průměrná doba schválení

27,28 Kč
průměrná získaná částka


Elka-underwear.cz

Elka-underwear.cz – spodní prádlo, které dá šťávu tvému šatníku.

Na Elka-underwear.cz si vyberete z řady cool boxerek nebo trenýrek pro pány i dámy. Spodní prádlo vyrobené v ČR, skvělé střihy a stylové designy. Vhodné jako dárek.

El.Ka Underwear je česká značka spodního prádla, která svými aktivitami představuje jednu z nejživějších módních značek na sociálních sítích. Značka byla založena v roce 2010 jako rodinná česká firma, která se rozhodla bojovat proti levným dovozům z Asie. Díky velmi atraktivnímu marketingu se El.Ka stala známou a oblíbenou značkou ve své cílové skupině jak v Čechách tak na Slovensku.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?