• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Ibanez JBM10FX-PWM

Elektrická kytara

 Tato elektrická kytara od japonské značky Ibanez je signature modelem Jake Bowena, kytaristy z americké djentové formace Periphery. Zbystřit by tak jistě měli milovníci moderních progresivních metalových a core stylů.

Tělo kytary je zhotoveno z exotického dřeva nyato a javorového topu. K javorovému krku je přilepen hmatník ze dřeva jatoba, též známého jako brazilská třešeň, osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Hmatník zdobí speciální polohová značka na dvanáctém pražci.

Dva pasivní humbuckery DiMarzio Titan s keramickými magnety a vysokým výstupním signálem byly designovány přesně pro potřeby tohoto signature modelu. Poskytují kytaře dynamický zvuk s potřebnou dávkou agrese a precizní artikulaci potřebnou pro hraní rychlých tlumených/protlumených riffů (tolik typických pro moderní metal/core žánry) i akordových rozkladů. Jejich odezvu oceníte při používání nižších i standardních ladění. K úpravám zvuku slouží potenciometr hlasitosti a pětipolohový přepínač snímačů, který nabízí kromě standardních nastavení i paralelní zapojení krkového humbuckeru na pozici 2 a zvuk vnitřních cívek obou snímačů na pozici 4, tj. single-coil charakter.

Stabilitu ladění zaručuje uchycení strun v uzamykatelných mechanikách Gotoh a pevné kobylce Gibraltar Standard II, která poskytuje každé struně optimální přenos vibrací. Vzhled nástroje podtrhuje barevná úprava Pearl White Matte, kontrastní černý hardware a ladící mechaniky ve zlatém provedení.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?