• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

ESP LTD VIPER-400B BLKS

Elektrická barytonová kytara

 Elektrická kytara LTD Viper-400B nabízí double-cut design těla ve tvaru modelů SG. Díky delší (barytonové) menzuře a osazení aktivními snímači EMG je předurčena pro nižší ladění (ať už standardní či do dropu) a k produkci tvrdší rockové a metalové muziky. Její služby jistě ocení hráči všech úrovní pokročilosti.

Tělo barytonového modelu Viper-400B BLKS je zhotoveno z mahagonu. K přilepenému krku ze tří kusů mahagonu s úzkým rychlým profilem Thin U přisedá hmatník ze dřeva pau ferro osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Dva aktivní humbuckery EMG poskytují zvuku nástroje hutnost a agresivitu potřebnou pro adekvátní vyznění zatěžkaných metalových riffů, zároveň i precizní artikulaci pro akordové rozklady, zpěvná sóla či ultra rychlý kytarový shred. Struny jsou uchyceny v kvalitních mechanikách značky Grover a pevné kobylce a struníku TOM. Stylový design nástroje podtrhuje barevné provedení Black Satin a korespondující černý hardware.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hettfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?