• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

ESP LTD SPARROWHAWK PB

Elektrická kytara

 Elektrická kytara ESP LTD Sparrowhawk je signature modelem kytaristy Billa Kelihera z americké rockové kapely Mastodon. Výsledný originální design nástroje je přímo dílem zmíněného hudebníka - vychází z konceptu jeho oblíbených nástrojů, přitom má vlastní charakter.

Tělo kytary je zhotoveno z mahagonu a javorového topu. Ke krku složeného ze tří kusů mahagonu s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hlouběji do těla, a užším rychlým Thin U profilem je přilepen hmatník z makasarského ebenu osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Dva pasivní humbuckery Lace Sensor Divinators LTD, zhotovené pouze pro signature modely Billa Kelihera, poskytují kytaře transparentní artikulovaný zvuk, který se prosadí v metalu ve spojení s hi-gain aparáty, ale i ve zcela odlišných hudebních vodách. Zvukovou univerzálnost kytary ilustruje i funkce Push/Pull obou potenciometrů umožňující rozepnout cívky snímačů a dosáhnout tak charakteristického zvuku single-coilů. Struny jsou uchyceny v kvalitních uzamykatelných firemních mechanikách a kobylce Tonepros Locking TOM a struníku. Originální design nástroje podtrhuje hardware ve zlatém provedení a praktický černý pickguard.

Kytara je dodávána v kufru.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hettfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?