EcoProdukt.cz
3 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

EcoProdukt.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na EcoProdukt.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 30 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na EcoProdukt.cz
+ 3 % cashback

Akce 6 dní

3 % cashback
na všechny objednávky


U EcoProdukt.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

EcoProdukt.cz

EcoProdukt.cz – Katalog ekologických produktů. Odborníci na sluneční energii, čili fotovoltaiku a off grid. To znamená, že pomáhají lidem napájet a dobíjet mobil, notebook, fotoaparát, žárovky, ledničku, ohradník, čerpadlo, kamery, wifi router a další spotřebiče pro zajištění komfortu mimo elektrické sítě.

Na český trh přinášejí technologie využívající alternativní zdroje energie. Široká nabídka obsahuje také solární nabíječky, solární panely, solární ostrovní systémy, solární zavlažovací systémy, solární fontány, solární svítidla, solární baterky a dokonce i elektromobil a jiné produkty pro rybáře, myslivce či turisty a v neposlední řadě zahrádkáře.

Stejně jako využívání obnovitelných zdrojů energie jsou důležité i běžné energie a jejich efektivní využívání. Proto přinášejí řadu produktů, které pomáhají řešit šetření vody, šetření tepla, šetření elektrické energie a celkově jak ušetřit v domácnosti. Díky zdánlivě jednoduchým zařízením mohou zákazníci dosáhnout velké úspory a zároveň přispívat k dlouhodobé udržitelnosti životního prostředí.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?