15,75 % – 12,25 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

DobrodruzstviNaStrelnici.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 15,75 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na DobrodruzstviNaStrelnici.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 158 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na DobrodruzstviNaStrelnici.cz
+ až 15,75 % cashback

Akce  6 dní

15,75 % cashback
Zážitková střelba


12,25 % cashback
Výcvikové kurzy


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U DobrodruzstviNaStrelnici.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

DobrodruzstviNaStrelnici.cz

DobrodruzstviNaStrelnici.cz – Užijte si s střelbu z více než 350 zbraní a to na 23 střelnicích po celé České republice. Jejich zbraně využilo více, než 25 000 zákazníků, kteří vystříleli více, než 3 000 000 nábojů. Pro ty, kteří chtějí pokračovat v získání zbrojního průkazu nebo zdokonalení střelby pořádají také výcvikové kurzy.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?