DMXgear.cz
7,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

DMXgear.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 7,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na DMXgear.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 75 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

V případě použití slevového kupónu odjinud než z Refundo může dojít k nepřipsání cashbacku za nákup.


Sleva 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč
100 Kč sleva + 7,5 % cashback

Kupón 31.12.2019

Slevový kód na 15% slevu bez omezení min. hodnoty objednávky
15 % sleva + 7,5 % cashback

Kupón 30.6.2019

7,5 % cashback
na všechny objednávky


U DMXgear.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


2
transakcí

107,12 Kč
průměrná získaná částka


DMXgear.cz

DMXgear.cz – nabízí širokou škálu pánských boxerek, trenýrek, slipů, jockstrapů i tang. Vedle toho zde najdete sportovní oblečení, trička, košile a další.

DMXgear.cz je největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem. Najdete u nich pánské slipy, pánská tanga, boxerky, trenýrky, jockstrapy/jocksy, string tanga. Nabízí i širokou nabídku triček, kraťasů a elastických kalhot, krátkých elasťáků, vysokých ponožek a dalšího sportovního oblečení. Veškeré zboží je originální, zasílané přímo od výrobců. Cílem DMXgear.cz je nabízet kvalitní spodní prádlo a oblečení pro všechny, kteří si potrpí na kvalitě, materiálech a neotřelém stylu.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?